Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 2, 2022 in Kwestie pozaremontowe |

Popularny, wysokiej jakości dodatek paszowy, przeznaczony głównie dla krów mlecznych.

Popularny, wysokiej jakości dodatek paszowy, przeznaczony głównie dla krów mlecznych.

Wysokiej jakości, bogata w składniki odżywcze pasza, jest kluczowym elementem w żywieniu zwierząt hodowlanych. Wysoka zawartość składników mineralnych oraz białka, pomaga zwierzęciu rozwijać się prawidłowo, zmniejsza koszt utrzymania zwierzęcia a co najważniejsze, powoduje, że hodowla przynosi lepsze efekty. Nic więc dziwnego, że wybierając odpowiedni rodzaj paszy, stawiamy duży nacisk, na wysokiej jakości dodatki, jak wysłodziny.
Wysłodziny browarniane, nazywane również młotem, są produktem ubocznym, powstającym podczas produkcji piwa. Składają się głównie z osadu, który nierozpuszcza się, oraz zostaje pozyskany poprzez filtrację. Młóto browarniane, występuje w postaci produktu mokrego, suchego oraz kiszonego. Największą trwałością, jest to, występujące w formie sypkiej, suchej, gdyż można przechowywać je zdecydowanie dłużej, oraz podawać w postaci sypkiej, lub namoczonej, zważając na to, by tego typu dodatek, był skonsumowany w ciągu 3 dni.

Co wyróżnia wysłodziny browarniane, na tle innych, popularnych dodatków, stosowanych w mieszankach paszowych?

Młóto browarniane, to popularny produkt, chętnie stosowany do przygotowywania mieszanki paszowej. Największą zaletą, jest wysoka zawartość białka strawnego. W produkcie, znajduje się jej aż 24 %. Produkt, doskonale nadaje się dla krowy mlecznej, gdyż pobudza laktację.
Młóto, jest smaczne, i pożywne, dlatego zwierzęta chętnie po nie sięgają. Tak wiele zalet sprawia, że młóto browarniane, zyskało tak dużą popularność.

Dla kogo przeznaczone jest młóto?

Młóto browarniane, to doskonały dodatek paszowy, bogaty w białko. Jest produktem mlekopodobnym, dlatego doskonale nadaje się dla krów mlecznych. Doskonale zaspokaja głód, oraz idealnie uzupełnia niezbędne do właściwego rozwoju właściwości pokarmowe. Młóto, można podawać dorosłym zwierzętom, jak młodym, gdyż jest w pełni bezpieczne. Jego stosowanie, nie powoduje podrażnień układu pokarmowego, oraz nie uczula, co uznawane jest za największą zaletę.
Młóto browarniane, jest smaczne, dlatego zwierzęta chętnie po nie sięgają.

Sposób przechowywania. Jak i gdzie, przechowywać młóto?

Młóto jest produktem, który po wysuszeniu, można przechowywać nawet przez kilka miesięcy. Aby to było możliwe, wystarczy suchą mieszankę, umieścić w szczelnie zamkniętym pojemniku, zbiorniku lub worku. Młóto, należy przechowywać w suchym, osłoniętym od wiatru miejscu, oraz zacienionym miejscu, by nie straciło swoich cennych właściwości.
Tak przechowywane młóto browarniane, jest odpowiednio zabezpieczone, nie zachodzi w nim proces gnicia, przez co jest bezpieczne dla zwierząt.
Jeśli szukasz odpowiedniego rodzaju dodatku paszowego, który z chęcią będą jeść Twoje zwierzęta, zależy Ci przy tym, na najwyższej jakości, to młóto browarniane, jest najlepszym produktem, dostępnym na rynku. Jest pożywne, smaczne, niedrogiej i powszechnie dostępne z dlatego warto wybrać właśnie ten dodatek, by zwierzęta miały dostęp do najlepszej jakości paszy, która zapewni im zbilansowaną dietę.